Erivan, Ermenistan’da yapabileceğiniz 12 Pinco Eğlenceli Şey: Görülecek En İyi İnternet

Erivan’ın yeni doğduğu yer olarak da bilinen Erebuni Kalesi bunların hepsiyle dolu bir internet sitesi. Katedral sağlam kalamayacağından, kalıntıları dayanıklılık ve inançtan oluşan bir anlatıyı anlatır ve estetik mükemmellik elde edersiniz. Zvartnots’un geçmişle bağlantı kuran endişelerine yapılacak bir gezi, Ermenistan’ın en yeni kültürel ve dini etiketinin oluşmasını sağlar. Erivan’ın kalbinde, geçmişi on sekizinci bin yıla dayanan, İran mimarisinin heyecan verici bir parçası olan yeni Sultanahmet Camii yer alıyor.

  • En yeni Lusavoriç Aziz Krikor’un aslında 13 yıl hapis cezasına çarptırıldığı yer olarak meşhurdur.
  • Pazarın canlı ortamı, dost canlısı sağlayıcılar tarafından tamamlanmaktadır.
  • Erebuni’yi keşfetmek yeni bir geçmiş, toplum karışımı sunar ve çevreyi hayrete düşürebilirsiniz, bu nedenle ziyaretçinin Erivan’ı görebilmesi için bir vurgudur.
  • Erivan aynı zamanda tarihi web sitelerinin ve modern mekanların farklı bir kombinasyonunu da sunuyor.

Aynı zamanda klasik eşyalar, koleksiyon parçaları ve eski plastik gerçekleri bulabileceğiniz bir yer. En yeni oyun alanı, çeşitli ağaçlar, çiçek tarhları ile inanılmaz derecede peyzajlı ve yürüyüş yolları olabilir. Banklar, arkalarına yaslanıp yerleşmek ve sakin manzaranın tadını çıkarmak isteyenler için akıllıca ayarlandı. İnsanlar kendilerine özel eğlence bölümlerini sunarak, taze parkın her yaştan insana hizmet vermesini sağlar. Erivan’da yapılacak aktivitelere gelince, Ermeni birinin gücünü ve ruhunu anlamak için Tsitsernakaberd’e bir gezi şarttır.

Matenadaran Sanat galerisi | Pinco

Yönlendirilmiş turlar, sergilenen yeni eşyaların ve içindeki hikayelerin önemi konusunda daha iyi bilgi sunar. İçinde, insanlar çok çeşitli ışıklı el yazmaları, eski kitaplar ve nadir görülen belgeler bulma eğilimindedir. Bu tür parçalar, teoloji ve inançlardan astronomiye ve ilaç tedavisine kadar çeşitli konu alanlarını korur. En yeni müze sadece Ermenistan’ın edebiyat geleneğini göstermekle kalmıyor, aynı zamanda dünya çapında eğitiminize yardımcı olmak için dünyanın katkılarını da gösteriyor.

Erivan, Ermenistan'da yapabileceğiniz 12 Pinco Eğlenceli Şey: Görülecek En İyi İnternet

Toplumun, doğanın ve kent yaşamının kesiştiği, bireylere çok yönlü bir anlam sunan bir yer. Erivan’ın sokaklarında ilk kez dolaştığımızda, bireylerin kırmızı tüf tuğlalı cepheleri ve Ermeni kahvelerinin seksi kokusu beni şahsen karşıladı. Her ziyaret başka bir katmanı daha soyduğu için, kişisel olarak Erivan’ın çekiciliğinden biri olduğumu kanıtlamak sadece daha önce anlatılanlara değil, aynı zamanda şimdiki varoluşunun yeni akışına da dayanıyor. Ermenistan’dan uzakta yepyeni bir yatırım olan Erivan, 800 yıl öncesine dayanan köklü tarihiyle tanınıyor. Kasabada antik simge yapıların, Sovyet dönemi mimarisinin ve modern tesislerin bir kombinasyonu bulunmaktadır. Bazen muhteşem sanat ortamı, leziz Ermeni yemekleri ve ayrıca Ağrı Ağrı’nın efsanevi manzarasıyla tanınır.

Tek başına gelişen yepyeni manastır, muhteşem şapelleri ve avlularıyla huzur hissi veriyor. Belirli niş ve Co., 2013 yılında Giorgio Biella’ya bağlı bir İsviçre lüks Maison’dur ve Emilia Armida Chinigò’yu yapabilirsiniz. Roman üretiyorlar ve Onyrico, Anima Mundi ve Cigno Nero Milano isimlerinin altında kokuları grafikleştireceksiniz. Çünkü her bir parfüm sizi en güçlü duyulara bağlayacak bir vintage duygudur. Mükemmel kokularının bir parçası olun ve kişisel markaları hissedin.

Erivan, Ermenistan'da yapabileceğiniz 12 Pinco Eğlenceli Şey: Görülecek En İyi İnternet

Mahalleniz sevmeyi deneyecek ve davet edeceksiniz ve sıklıkla insanlara yardım etme çözümünün dışında kalacak. Adını popüler Ermeni blog yazarı Hovhannes Tumanyan’dan alan Tumanyan Parkı, bölgenin çevre dostu cennetlerinden sadece biri. Oyun alanının artık şehrin koşuşturmasında zengin bir ayrım sunduğu Erivan’ın kardiyosunun yakınında yer alın. Parkı keşfetmek, karakter severlere sahip olmak için Erivan’da yapılabilecek en iyi aktivitelerden biridir ve siz de aile üyeleriniz için aynısını yapacaksınız.

Daha fazlası ayrıntılı olsa da, Ermenistan’daki bu keyifli tatil yerinde herkes için bir şeyler var. Yemek tutkunları, Ermeni yemeklerinin çeşitliliğinin olduğu yöreleri görmekten mutluluk duyacaktır. Erivan’ın içinde, eskiyle yeninin karışımı farklı bir doku yaratıyor ve ardından tüm kontrastları ve uyumları keşfetmenizi sağlıyor. Bir sonraki seyahatinizden yararlanmak için, aşağıda Ermenistan’ın Erivan şehrinde keşfetmeniz ve gerçekleştirmeniz gereken en iyi 12 şey listelenmiştir.

Erivan, Ermenistan'da yapabileceğiniz 12 Pinco Eğlenceli Şey: Görülecek En İyi İnternet

Eğer siz de bölgedeki kafeden dinleniyorsanız ya da keyifli bir yürüyüşe çıkıyorsanız, Republic Rectangular aynı zamanda kasabanın ruhunu da yansıtan gerçek bir tercih sunuyor. Birincil ürün gamı ​​olan yepyeni Cascade ayrıca panoramik geri bildirime sahip avantajlı bir bölüm de sunuyor. Kümes hayvanlarının belki de en muhteşem şehirlerinden biri olan Install Ararat’ın yeni tasarımı, bu noktada bir bakış açısıdır. Şehrinizin geçmişine güçlü bir şekilde dalmak isteyenler için, en yeni Matenadaran aslında eski el yazmalarından oluşan bir hazinedir. Antik kalıntılar arasında yepyeni bir değer ve dikkat çekici olandan daha alçaktaki yoğun alan.

  • Türkiye’nin belki de en muhteşem şehirlerinden biri olan Ağrı Ağrı’nın menzil açısından en yeni şekli aslında görülmesi gereken bir vizyon.
  • Republic Rectangular, büyüleyici dans fıskiyeleri ve görkemli mimari modelleriyle kentsel alanın kalbinde gerçekten duruyor.
  • Akşam yemeği meraklıları, Ermeni yemeklerinin bol miktarda bulunduğu bölgesel bölgeleri görmekten keyif alacaklar.
  • Şehrin tek enerjik camisi olan yeni cami, her inançtan insanı ağırlıyor.
  • Çok daha fazlası belirtildiği için, Ermenistan’daki bu keyifli tatil yerinde herkes için bir şeyler var.
  • Yönlendirilmiş turlar, yeni sergilenen konulara ve bunların arkasındaki hikayelere olan bağımlılığın daha iyi anlaşılmasını sağlar.

Erivan’ın köklü geçmişinin ve tarihi bir kale kasabasından büyüleyici bir fon sağlamak için çıkışının bir göstergesi olarak işlev görüyor. Erivan’ın kökenlerini anlamak isteyenler ve daha öncesine gitmek isteyenler için Erebuni Kalesi hayati bir ziyarettir. Şehir kardiyosunda bir ön adım, sizi UNESCO Topluluk Topluluğu web sitesi olan Zvartnots Katedrali’nin kalıntılarına yönlendirir. Moralin ötesinde, taze Erivan Brendi Takımının konumu aynı zamanda kişinin bulunduğu bölge hakkında keyifli geri bildirimler sağlar ve Ağrı Dağı’na çıkabilirsiniz. Plakları, tasarımı ve güzel çekiciliğinizi birleştirerek, burayı ziyaret etmek sadece brendiden çok daha fazlasıdır.

Vernissage Market’i ziyaret etmek basit bir satış gezisinden çok daha fazlasıdır. Erivan’ın kişisel kültürel dokusuna sahip olma şansı. İster en iyi hizmeti arıyor olun, ister ambiyansın tadını çıkarmak istiyorsanız, burası en iyisidir. Pazar endüstrisi genellikle unutulmaz bir zaman vaat ediyor, bu sizin unutamayacağınız bir trend.

Vermont’ta Roman Yeme: Yepyeni En Çılgın…

Erivan, Ermenistan'da yapabileceğiniz 12 Pinco Eğlenceli Şey: Görülecek En İyi İnternet

Taze Erivan Opera Filmlerini ziyaret etmek aynı zamanda basit bir aktiviteden daha fazlasını sağlar. Bu, bölgenizin estetik ruhuna yoğun bir dalıştır Pinco , bu nedenle topluluk meraklılarına sahip olmak hayati önem taşır ve her gün aynı grubu oluşturabilirsiniz. Taze caminin avlusu da aynı derecede büyüleyici, aromatik güllerin olduğu arka bahçeyi sunuyor ve size bir ana su özelliği olacak. Huzurlu bir vahadır, sessizce düşünmek için iyidir, aksi halde rahat bir yolculuk yaparsınız.

Öne çıkıyor çünkü gerçek bir deneyim, onu basit trafik yolundan saptırmak için kasabaları incelemekle ilgilenenlerin en iyi rastladığı bir şey haline getiriyor. 1 numaralı kelime dağarcığı Ermenice olduğundan, özellikle yeni konaklama ve turizm sektörlerinde çok sayıda İngilizce ses sistemi keşfedeceksiniz. Birkaç Ermenice cümleyi hemen seçmek, duyguyu güçlendirebilir, ancak site ziyaretçilerinin çoğunluğu, büyük zorluklar yerine İngilizce oynayarak kasabayı geziyor. Burada, her biri kendi lezzet şöhretine sahip farklı türdeki brendileri denemekte özgürsünüz. Yeni kurslar sizi ustaca adım adım yepyeni nüanslara yönlendirerek hem eğitici hem de keyifli bir deneyim yaşatıyor.

Erivan, Ermenistan'da yapabileceğiniz 12 Pinco Eğlenceli Şey: Görülecek En İyi İnternet

Yepyeni derinlemesine oymalar ve katedralinizin tasarımı, zamanın en gelişmiş yeni yapısal süreçlerini gösteriyor. Tavsiye sohbet odaları ve rehberli turlar, katedralinizin kayıtlarının yanı sıra bölgedeki güçlü yönler hakkında bilgi sunabilir. Bölge sanatçıları genellikle gösterilerinin arka planı olarak, canlı şarkılardan uzak olarak kukla gösterileri yapmak amacıyla parkı kullanıyorlar. Bu tür doğaçlama olaylar, şu anda canlı olan ortama bir miktar canlılık katıyor. Yakınlardaki kafeler ve yemek yiyebileceğiniz yerler, mükemmel bir piknik veya anlık bir ikram için mükemmel olan çeşitli bölgesel ve dünya mutfaklarından yemekler sunar.

Erivan Brendi İşletmesi

Yerel kültürle iç içe olmak ve benzersiz hediyelik eşyalar seçmek isteyenler için taze Vernissage Pazaryeri tam da adresi. Erivan’ın merkezinde yer alan açık cennet pazarı, Ermeni tasarımının büyüleyici bir göstergesidir ve sanat eseri olabilirsiniz. En büyük avantajları, Ataşman Ararat’ın fonunda Erivan’ın muhteşem manzarasına sahip olmanızı sağlamak. Pek çok kişi ve siz sakinler bunu özellikle gün doğumu sırasında veya gün batımı sırasında tekrarladı.

Misafirperverliği ve çeşitli bilgileri, ziyaretçilerin birbirlerini macera ve sosyalleşme arayışına sokmaları için tavsiye edilebilir bir çekicilik olmasını sağlar. Tarih meraklılarına, öğrencilere ve siz de benzer meraklı ziyaretçilere, en yeni Matenadaran Sanat galerisi günün sonucunda yeni bir gezi sunuyor. Antik anlayışın ilerici hayranlıkla eşleştiği bir yer, bu yüzden metropolde mutlaka gidilmeli. Sokak tasarımcıları kalabalığa ev sahipliği yapıyor, eğer yakınsanız kafeler leziz Ermeni kahvesi ve hamur işleri sunuyor. Meydanda yer alan kısa bir Tarih Müzesi ve Federal Müze, Ermenistan’ın zengin geçmişine derinlemesine bir bakış sunuyor ve siz de cesareti grafiklendirebilirsiniz.

Erivan, Ermenistan'da yapabileceğiniz 12 Pinco Eğlenceli Şey: Görülecek En İyi İnternet

Tsitsernakaberd, Ermenistan kayıtlarındaki en karanlık bölümler arasında sizin Ermeni Soykırımınızın mükemmel ve ciddi bir göstergesi olarak duruyor. Erivan’dan ilk çıkış, kesinlikle yenilmesi zor bir arka plana sahip, yaşamı tehdit eden bir hac web sayfası olan bir Khor Virap Manastırı’na sahiptir. Türkiye sınırına yakın küçük bir tepeye tünemiş olan bu yeni manastır aynı zamanda Ağrı Dağı’ndan uzakta da engelsiz manzaralar sunuyor.

Dik arka planıyla ilerici bir çekiciliğe sahip olabilirsiniz, trafik eskinin yeni bir kombinasyonudur ve yeniyi yapabilirsiniz. Yeni sokaklar, tarihi mekanlara sahip olan ve insanlara eski kökenlerini hatırlatan katmanlı bir yapıya sahip. Pazar yerinin hareketli ortamı aslında dost canlısı şirketlerle tamamlanıyor. İnsanların Ermeni yaşam tarzı ve el sanatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlamak için projelerin arkasında en yeni raporları gösterme konusunda çaresizler. Bunları kullanmak yalnızca yepyeni görünümlü deneyimi zenginleştirmekle kalmaz, aynı zamanda mahallenizle gerçek bir bağlantı da sunar. Bu sadece antik bir alan değil; bu, bölgenizin dayanıklılığının ve kalıcı kalbinin iyi bir kanıtıdır.

Kesinlikle Erivan’ın en ikonik yerlerinden biri olan yeni Cascade Kompleksi artık sadece harika bir merdivenden daha fazlasını sunuyor. Bu önemli kireçtaşı çerçevesi, bölgenin kalbinde yer alıyor, insanları başka bir yol, mimari karışımı ile buluşturuyor ve panoramik geri bildirimde bulunabiliyorsunuz. Çoklu profile girdiğinizde farklı bir bakış açısı hissedeceksiniz ve bir dizi ilerici sanat ortamıyla karşılaşacaksınız.

Erivan, Ermenistan'da yapabileceğiniz 12 Pinco Eğlenceli Şey: Görülecek En İyi İnternet

Özellikle nisan ayı yani haziran ve eylülden kasım ayının başlarına kadar çok rahat bir hava sunuyor. Bu tür dönemlerde sosyal etkinliklerin ve festivallerin düzenlendiği Erivan öne çıkıyor. Haziran ayı sıcaklık sağlarken, kış serinlik getirir ve bir miktar kar birikir. Teknik olarak Operadan Ermeni Ulusal Eğitim Filmleri olarak anılan ve Dans Edeceğiniz en yeni Erivan Opera Tiyatrosu, kendi bölgenizin kültürel dünyasının temel taşıdır. Erivan’ın kalbinde bulunan mimari hazinenin açılışı 1930’larda yapılmıştır. Grubunuz üzerinde kesinlikle kalıcı bir etki bırakmak sizin için iyi ve dokunaklı bir deneyim.

Turkuaz mavisi kubbesi ve karmaşık çini işçiliğiyle bu yeni cami, şehrin ağırlıklı olarak Hıristiyan mimarisinin ortasında parlıyor. Konfor konusunda büyük bir tutkuya sahip olanlardan kendi Erivan Brendi Şirketinizle bir gezi yapmak şarttır. Çünkü dünyaca ünlü Ararat brendi üreticilerinin, damıtma tesisi olması da Ermeni brendisinden yapım yollarına derinlemesine bir dalış sağlıyor. Matenadaran’ı incelemek şüphesiz Erivan’da yapılacak en harika şeylerden biri. Geniş koleksiyonunun ötesinde, yepyeni müzenin yapıları da bir o kadar büyüleyici. Bu bina, tuğla işçiliği ve karmaşık oymalarıyla başlı başına bir şaheserdir.

Erivan, Ermenistan'da yapabileceğiniz 12 Pinco Eğlenceli Şey: Görülecek En İyi İnternet

Sonsuz alevleri olan yeni merkezi anıt, aslında bir düzine kayıp ili simgeleyen birkaç levhayla çevrili. Şekil hem semboliktir hem de çağrıştırıcı, ümit verici meditasyon ve hatırlamaya sahip olacaksınız. Khor Virap’in sicili aslında Ermenistan’ın Hıristiyan kültürüyle ciddi biçimde bağlantılı. Yeni Aydınlatıcı Aziz Krikor’un aslında 13 yıl hapis cezasına çarptırıldığı yer olarak meşhurdur. Daha sonra adam, Kraliçe Tiridates III’ü bir hastalıktan iyileştirdi ve bu mucizevi deneyim, Hıristiyanlık için yeni kralın satışlarına yol açtı. Kafkasya bölgesinin muhtemelen en güzel şehirlerinden biri olan Erivan’da yapabileceğiniz en havalı şeylere dalmaya hazır mısınız?

Mavimsi Cami

Yeni tanınmış Ermeni besteci Aram Khachaturian’ın yeni heykeli, ulusunuzun zengin şarkı kültürüne saygı duruşunda bulunarak sinemanın önünde gururla duruyor. Tumanyan Parkı yeşil bir alandan çok daha fazlası; komşuların ve siz ziyaretçilerin bir araya gelebileceği bir yerleşim bölgesi ortasıdır. Erivan’da ve manzarada gerçekleştirebileceğiniz birçok yeni eylemden biri olan Khor Virap gezisi öne çıkıyor. Bu sadece manevi bir web sitesinden daha fazlasıdır; kayıtların, güvenin ve karakterin birleşebileceği bir yerdir. Manevi değeri veya nefes kesen bakış açıları nedeniyle de uzaklaştırıldıysanız, Khor Virap artık şehrin gürültüsünden uzaklaşmak için sakin bir fırsat sunuyor.

Erivan, Ermenistan'da yapabileceğiniz 12 Pinco Eğlenceli Şey: Görülecek En İyi İnternet

Böyle bir enstalasyon, Erivan’ın gelişen modern sanat dünyasının mükemmel bir kanıtıdır. Erivan artık tarihi web sitelerinin ve modern mekanların alternatif bir karışımını sunuyor. İnsanlar ayrıca eski tapınaklar hakkında konuşabilir, yoğun kesimlerden yöresel yemeklerin tadını çıkarabilir ve sosyal etkinliklere katılabilirsiniz.